Automatyka domowa

Alarmy oraz CCTV

Monitoring

AUTOMATYKA PRZEMYSŁOWA

NICE jest jednym z większych dystrybutorów automatyki do bram.  Dostarcza pełen asortyment począwszy od NICE GATE – automatyka do bram wjazdowych, garażowych, segmentowych i szlabanów, aż po NICE SCREEN – automatykę osłonową, czyli siłowniki do rolet okiennych oraz markiz.

Z oferty automatyki do bram firmy NICE proponujemy między innymi:

  • NICE ShelKit – ekonomiczny zestaw do bram garażowych
  • SUMO– siłowniki do przemysłowych,garażowych, sekcyjnych
  • SOON– napęd do bram przemysłowych, segmentowych
  • SPIN22 siłownik do bram garażowych 650N z napędem paskowym
  • System NICE OPERA – rewolucja w zarządzaniu automatyką domową.  System zaprojektowany został dla uproszczenia programowania, obsługi, konserwacji i nadzoru automatyki domowej. Innowacyjny system, zaprojektowany aby kontrolować każdą automatykę na odległość poprzez urządzenia PDA, Smartphone, Laptopy i komputer PC.
  • ROBUS – najnowsze siłowniki do bram przesuwnych,   jest to linia siłowników elektromechanicznych  samohamownych, przeznaczonych do napędu bram przesuwnych. Wyposażone są one w elektroniczną centralkę sterowniczą oraz w złącze dla odbiornika sygnału radiowego SMXI lub SMXIS .  Podłączenia elektryczne dla urządzeń zewnętrznych są uproszczone dzięki użyciu systemu  „BlueBUS”

 

FAAC jest liderem producentów w branży automatyki do bram, drzwi i wjazdów.  Misją firmy jest produkcja najtrwalszych, najbardziej niezawodnych i bezpiecznych systemów do otwierania bram,co potwierdza się w praktyce.

Dlatego z FAAC’a oferujemy takie produkty jak :

Call Now Button