Automatyka domowa

Alarmy oraz CCTV

Monitoring

ALARMY ORAZ CCTV

Firma WAKMA oferuje przede wszystkim montaż alarmów domowych znanej firmy Satel.

W ofercie firmy Satel znajdziemy alarm dla każdego w obsłudze zestawu pomoże aplikacja mobilna.

Najpopularniejsze centrale alarmowe tej firmy to :

  •  CA 5 – prosta centrala do zabezpieczenia małych obiektów. Ciekawe funkcje, nieskomplikowana obsługa i możliwość szybkiego montażu systemu w sklepielub  biurze. Centrala ma wszelkie funkcje niezbędne do pracy profesjonalnego systemu alarmowego, wejścia czujnikowe, manipulator, wyjścia sygnalizacyjne, powiadomienie poprzez linię telefoniczną. Centrala jest tania i prosta w obsłudze.
  •  CA 10 – centrala została zaprojektowana z myślą o ochronie średniej wielkości obiektów, nadaje się  do większych domków jednorodzinnych, biur oraz pomieszczeń przemysłowych.Centrala CA-10 oferuje wiele możliwości sterowania, obsługi i czynności programowania za pomocą manipulatora LCD co sprawia łatwość obsługi użytkownika korzystającego z systemu alarmowego
  • Integra – jest centralą alarmową do profesjonalnych zastosowań, zarówno w dużych obiektach o skomplikowanych wymaganiach, jak i w domach jednorodzinnych. Dysponuje 64 wejściami, 64 wyjściami oraz 32 strefami. Jest to doskonała centrala dla osób, które na bazie centrali alarmowej chcą zbudować system automatyki domowej i sterować nim poprzez sieć ethernet lub internet.

 

Call Now Button