Automatyka domowa

Alarmy oraz CCTV

Monitoring

ZESTAWY

AUTOMATYKA BRAM

 

Wybór automatyki do bram  uwarunkowany jest od stopnia trudności montażu związanego z odległością bramy od budynku, ukształtowaniem i warunkami gruntu w którym należy położyć instalacje elektryczną, kształtem i rodzajem słupków.Każdy projekt jest rozpatrywany indywidualnie .Przed wyborem zestawu warto więc skonsultować się  z wykwalifikowanym instalatorem aby napęd funkcjonował bez zarzutu.

Przykładowe zestawy wiodących producentów :

 

 ALARMY SSWiN / MONITORING

 

Monitoring wizyjny to najbardziej rozpowszechnionym sposób ochrony mienia i osób. Coraz mniejsze koszty systemu sprawiają że instalacje CCTV stają się powszechnie stosowane praktycznie wszędzie.

Szczególnie warto jest  zainteresować się możliwością podglądu systemu CCTV przez Internet. Mamy możliwość ciągłej kontroli nad monitorowanym obiektem jeśli mamy dostęp do sieci.Oferowane systemy można kontrolować zdalnie:przez internet,za pomocą telefonów komórkowych i analogowych ,przy użyciu komputera PC z modemem.

Zróżnicowanie metod prowadzenia instalacji oraz różnorodność zastosowanych urządzeń  uniemożliwia wybranie konkretnego zestawu  bez wstępnej wizji lokalnej danego obiektu.Należy więc skontaktować się w celu odpowiedniego doboru systemu oto kilka propozycji firmy Satel.

 

WIDEODOMOFONY / AUTOMATYKA DOMOWA

 

Call Now Button